Plaats datum: Zo 18/12/2016 Bekommen Plaats Naam Speler: Punten Vandaag Plaats datum:Zo 18/12/2016 Punten Punten Algemeen

Namen Wereldbeker

Namen Wereldbeker Zo 18/12/2016





Uitslag Veldrit punten: Veldrit Speler Punten
Algemene Stand: Vorige keer Vandaag Totaal
1 Van der Poel, Mathieu 25 1 Ikke1947 146 1 Mathieu 3365 142 3507
2 Van Aert, Wout 20 2 Ziggy Stardust 145 2 Raoul 3347 143 3490
3 Pauwels, Kevin 18 3 Raoul 143 3 Struik 3339 142 3481
4 Meeusen, Tom 16 3 Struik 142 4 Gustavino 3346 134 3480
5 Sweeck, Laurens 14 5 Mathieu 142 5 Yolo 3297 132 3429
6 Van Kessel, Corné 12 6 Joskewanne 139 6 Ikke1947 3275 146 3421
7 Aerts, Toon 10 7 Zonnetje 139 7 Sopranos  3267 136 3403
8 Vanthourenhout, Michaël 8 8 Molinas 139 8 Joskewanne 3203 139 3342
9 Meisen, Marcel 7 9 Sopranos  136 9 Stilo 3194 133 3327
10 Vantornout, Klaas 6 9 Fiat 136 10 Caroline 3190 134 3324
11 Vermeersch, Gianni 5 11 Lancia 135 11 Zonnetje 3155 139 3294
12 Walsleben, Philipp 4 12 Caroline 134 12 Onbekende 3140 124 3264
13 Boros, Michael 3 13 Gustavino 134 13 Vonneke 3099 133 3232
14 Saegesser, Severin 2 14 Musa 134 14 Lowieke 3104 127 3231
15 Adams, Jens 1 14 Vonneke 133 15 Dips 3095 131 3226



16 Stilo 133 16 Molinas 3059 139 3198



16 Yolo 132 17 Klutsspaan 3033 125 3158



18 Lucsif 132 18 Lancia 3009 135 3144



19 Dips 131 19 Ziggy Stardust 2950 145 3095



20 Lowieke 127 20 Tenniselleboog 2908 125 3033



21 Klutsspaan 125 21 Fiat 2876 136 3012



22 Tenniselleboog 125 21 Wernerke 2874 124 2998



22 Wernerke 124 23 H.Weutens 2873 122 2995



24 Onbekende 124 24 Lucsif 2833 132 2965



25 H.Weutens 122 25 Musa 2794 134 2928

WIJ SPELEN VOOR DE FUN.

 

Spelregels Veldrijden.

-         Kies bij het begin van het veldritseizoen een ploeg van 20 veldrijders zie (www.seniorencross.be.)

 

-         Deze lijst van 20 veldrijders, moet voor de eerste wedstrijd in mijn bezit zijn en zal voor het volledige veldritseizoen dienen. Dit is vrijdag 09/09/2016 om 24.00 uur, ( best vroeger ) Inschrijving Gesloten.

 

-         De ploeg welke je kiest op de web, wordt voor het volledig seizoen behouden.

  

   Of indien je het wens, kan je zelf een ploeg van 20 veldrijdes opstellen.

     

     De wedstrijd standen worden onderverdeeld in 6 categorieën:

1)    Wereldbeker wedstrijden.

 

2)    Supperprestige wedstrijden.

 

3)    D.V.D Trofee

 

4)    Soudal Classic wedstrijden.

 

5)    Brico Crossen

 

6)    Algemene Stand.

 

Voor het  BK, EK en WK, tellen de punten dubbel, bij gelijke stand tellen deze punten mee om de plaats te bepalen.

 

Elke veldrit fietsen de 15 eerst gefinishte veldrijders punten bij elkaar.

 

25,20,18,16,14,12,10,8,7,6,5,4,3,2, en 1 punt

 

Op www.seniorencross.be kan je steeds terecht om de uitslag te raadplegen.

 

Als er nog vragen zijn, kan jij bij mij terecht. Frean  ( frean@skynet.be) 

                                                             

VUL IN : (mail mij terug)

 Kies één van de 30 opgemaakte ploegen met het cijfer 1 tot 30 .

( vb: ik kies ploeg 12 , deze wordt mij opgezonden, dit via senniorennet of mail adres frean@skynet.be   )

 

De ploeg blijft het ganse veldrit-seizoen behouden .

 

Je Krijgt elke week de uitslag met de punten.

 

Zie voor één ploeg te kiezen zie op de web www.seniorencross.be

=========================================================

 

Ik ……………………… neem deel aan de prono 2016-2017 en mijn e-mail adres is  ……………………….

 

Ik kies voor ploeg nr………….. .

 

(Deze 30 ploegen zijn grondig en oordeelkundig samengesteld.)

 

Na het kiezen van een ploeg, stuur ik deze terug naar fiat voor 9 /09/2016 om 24.00 uur.

 

 

Groetjes

 

Fiat

 

 

 

                                                            Voornaamste Ploegen:        
Crelan - Vastgoedservice  Beobank - Corendon  Telenet Fidea Leeuwen  Marlux - Napoleon Games  ERA - Circus 
 Adams, Jens  Baestaens, Vincent  Aernouts, Jim  Clercq, Angelo De  Boroš, Michael
 Aert, Wout Van  Bosmans, Wietse  Aerts Thijs  Iserbyt, Eli  Cant, Kevin
 Merlier, Tim  Caluwé, Stijn  Aerts Toon  Joseph, Thomas  Sweeck, Diether
 Peeters, Rob  Dekker, Jens  Amerongen, Thijs van  Pauwels, Kevin  Sweeck, Hendrik
 Peeters, Yannick  Hoeybergs, Daan  Cleppe, Nicolas  Tichelt, Yorben Van  Sweeck, Laurens
 Schuermans, Jelle  Jaspers, Jappe  Goossens, Kobe  Vanthourenhout, Dieter  Taramarcaz, Julien
Seppe Rombuts  Poel, David van der  Hermans, Quinten  Vanthourenhout, Michael  
Johan Jacobs  Poel, Mathieu van der  Kessel, Corné van  Vantornout, Klaas  
   Ťoupalík, Adam  Meeusen, Tom    
   Walsleben, Philipp  Soete, Daan    
  Daan Hoeyberghs      
         
Team Giant - Alpecin  Cofidis, Solutions Crédits Fortuneo - Vital Concept  Steylaerts - Verona  Orange Babies Cycling Team 
 Haar, Lars van der  Venturini, Clément  Mourey, Francis  Meisen, Marcel  Bosman, Gert-Jan
Tot 31/12/2016 dan      Merlier, Braam  Brand, Twan van den
Telenet Fidea      Vermeersch, Gianni  
         
Superano Ham - Isorex Young Cycling Talent D & D Topsport Vlaanderen - Mercator  Team Steylaerts Kalas - NNOF
 Braet, Vinnie  Vermeiren, Gianni  Vanspeybrouck, Pieter  Vermeiren, Gianni  Adams, Joeri
 Compernolle, Kenneth Van        Vandekinderen, Jens
 Meer, Gosse van der        
 Vens, Quincy        
         
Rabobank Development Team Etixx - Quick-Step  Orange Babies Cycling Team MTB Westland Wil Vooruit BMC Development Team 
 Budding, Martijn  Stybar, Zdenek  Bosman, Gert-Jan  Wubben, Niels  Grand, Arnaud
 Godrie, Stan    Brand, Twan van den    
 Nieuwenhuis, Joris    Leeuwen, Patrick van    
 Wouters, Sieben        
         
BMC Mountainbike Racing Team  Bruynooghe Cycling Team Cross Team door G4  DTeam SMP - Essegidue EthicSport Prestige 
 Flückiger, Lukas  Huys, Stijn  Chainel, Steve  Franzoi, Enrico  Petruš, Lubomír
         
Project Cross Fietsen Raleigh - Clement Cycling Team Scott - Swisspower  UnitedHealthcare Pro Cycling Team  
 Gil, Mariusz  Driscoll, James  Heijden, Michiel van der  Summerhill, Daniel  
     Wildhaber, Marcel    
Elite zonder contract        
 Al, Thijs        
 Berden, Ben        
 Boulo, Mathieu        
 Clark, Anthony        
 Denuwelaere, Jan        
 Pagina, Jonathan        
 Simunek, Radomír        
 Smith, Scott        
 Takenouchi, Yu        
 Weber, Sascha